قانونی شدن ثبت سفارش و واردات دستگاه های استخراج رمز ارزها (ماینر)

0

پیرو مصوبه هیئت محترم وزیران درتاریخ ۲۲ آبانماه سال ۱۳۹۸ مبنی بر  مجازبودن وزارت و سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها  جهت  صدور جواز تاسیس و پروانه بهربرداری برای فعالیت استخراج رمز ارزبرای اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق سامانه مطابق با دستور العمل شماره 5007، به اطلاع می رساند از مورخ26 آذرماه سال ۱۳۹۸ بر اساس مصوبات وزارت صمت ثبت سفارش و واردات دستگاه های استخراج رمز ارزها (ماینر) با ارز حاصل از صادرات برای مجوزهای صادره از وزارت متبوع (جواز تأسیس و پروانه بهره برداری استخراج رمز ارزها) مجاز می باشد.

برای دریافت مشاوره در زمینه اخذ مجوزراه اندازی طرح تولید رمز ارزها می توانید با شماره 09351520300 تماس بگیرید.

ماینینگ و ماینر چیست؟

فعالیت استخراج رمزارزیا ماینینگ عملیات استقرار تجهیزاتی و دستگاههایی است که بکار پیچیده رمز نگاری کامپیوتری با قابلیت پردازش های گرافیکی می باشد این دستگاههای استخراج رمزارزهای مجازی که  ماینر نام دارند قابلیت استخراج و تولید فرآورده های پردازشی رمزنگاری شده (رمزارز)  را دارا می باشند و بسته  به نوع، مدل و ظرفیت پردازش اطلاعات بر حسب تراهش (TH)برای صاحب کسب و کار می توانند ارز مجازی تولید کنند.این فعالیت تا قبل از این تاریخ دستورالعمل مشخص بعنوان یک کسب و کار نداشته و برای اولین بار است که فرایند صدور مجوز برای این فعالیت تهیه و ابلاغ شده است.

نوشتن طرح توجیهی و ثبت نام در بهین یاب از جمله فرایندهایی است که باید برای اخذ جواز صورت گیرد. جهت دریافت خدمات نوشتن طرح توجیهی کلیک کنید.

خدمات کاردوک

با توجه به اینکه این قانون به تازگی به تصویب رسیده و هنوز تعداد انگشت شماری از افراد توانسته اند مجوزهای مربوطه را دریافت کنند. مرکز مشاوره کاردوک با اطلاع از روند انجام کار و نحوه دریافت مجوزهای لازم به شما در زمینه به راه اندازه ماینرها خدمات ارائه می‌دهد. برای گرفتن جواز تاسیس و پروانه بهره برداری کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه احذ مجوزراه اندازی طرح تولید رمز ارزها می توانید با شماره 09351520300 تماس بگیرید.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود