اتحادیه و اصناف

اتحادیه تعویض روغن تهران

اتحادیه تعویض روغن تهران در تهران برای صدور جواز، تعویض، تمدید و ابطال پروانه کسب خواربار فروشی خدمات ارائه می‌دهد. در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانید جهت دریافت خدمات مذکور به اتحادیه مراجعه کنید. با شیوع کرونا بسیاری از خدمات به صورت غیر حضوری داده می‌شود. شما می‌توانید با ورود به سامانه ایرانیان اصناف و ثبت درخواست جهت دریافت خدمات مورد نظر اقدام نمایید.

برای ثبت درخواست در سامانه ایرانیان‌اصناف می‌توانید با کارشناسان مرکز مشاوره کاردوک از طریق شماره 02166418908 تماس بگیرید.

اتحادیه تعویض روغن تهران

افراد خوشنام در هر صنف اقدام تشکیل اتحادیه صنف خود را می‌نماید. گاهی نیز ممکن است چند صنف مرتبط یک اتحادیه را تشکیل دهند. اتحادیه‌ها برای احقاق حقوق صنفی، ایجاد همکاری میان افراد صنفی خود، بهبود ارائه خدمات به مصرف‌کننده و اجرای قوانین نظام صنفی نیان افراد صنفی مربوط به خود ایجاد می‌گردند. اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک فیلتر و تعویض روغن شهرستان تهران نیز با همین اهداف تشکیل شده است.

مدیریت اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک فیلتر و تعویض روغن شهرستان تهران بر عهده هیئت‌مدیره اتحادیه می‌باشد. اعضای هیئت‌مدیره بار برای شاغلین درس و هر چهار سال یک‌بار انتخاب می‌شوند. این اعضا شامل رئیس اتحادیه نواب رئیس خزانه‌دار در تأدیه دبیر اتحادیه و بازرس اتحادیه می‌شوند. رئیس فعلی اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک فیلتر و تعویض روغن شهرستان تهران جناب آقای محمدرضا آل سارا می‌باشد. خوب است بدانید تعداد اعضای هیئت‌مدیره اتحادیه با توجه به تعداد افراد شاغل در آن صنف تعیین می‌گردد. جهت شرکت در این انتخابات وارد سامانه ساران بشوید.

آدرس اتحادیه تعویض روغن تهران

اتحادیه تعویض روغن تهران در منطقه ۷ تهران، محله خواجه نصیر، خیابان شریعتی، خیابان طاهریان، ایستگاه درختی، روبروی کوچه فرزانگان، پلاک ۲۹ واقع‌شده است.

تلفن: ۷۷۵۳۴۶۹۶_۰۲۱

شماره تماس دوم :  ۷۷۵۳۴۶۹۷_۰۲۱

نحوه دریافت جواز از اتحادیه تعویض روغن تهران

اتحادیه تعویض روغن تهران تنها برای یک رسته شغلی خدمات ارائه می‌دهد. برای دریافت جواز باید شرایط زیر را رعایت کنید.

  • ارائه اجاره نامه یا سندملکی رسمی و تجاری با مساحت حداقل 12 مترمربع
  • لوازم و اسباب کار متعارف با صنف
  • رعایت اصول بهداشتی و مقررات محیط کار بر اساس ضوابط
  • دارا بودن گواهی و آموزش بهداشت اصناف

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت جواز از اتحادیه تعویض روغن و جواز کسب لاستیک فروشی کلیک کنید.

فعالیت و عضویت در اتحادیه فروشندگان لاستیک فیلتر و تعویض روغن تهران

اگر قصد دارید در تهران و در حوزه فروشندگی لاستیک فیلتر و تعویض روغن فعالیت نمایید. ابتدا باید با دریافت جواز کسب اقدام به عضویت در اتحادیه نمایند. مطابق قانون هرکس قصد راه‌اندازی یک واحد اقتصادی و یک واحد صنفی را دارد باید از اتحادیه مربوطه جواز کسب دریافت نماید. صدور جواز کسب هم برای اشخاص حقوقی و هم برای اشخاص حقیقی انجام می‌گیرد. بنابراین شما با دریافت جواز کسب و پرداخت هزینه عضویت می‌توانید در اتحادیه صنف فروشندگان لاستیک فیلتر و تعویض روغن شهرستان تهران فعالیت و همکاری کنید.

برای آشنایی کلی با مراحل دریافت جواز کسب از این اتحادیه کلیک کنید.

آیا یک نفر می تواند برای دو مکان جواز صنفی دریافت کند؟

بله ، هر کس می‌تواند با دارا بودن شرایط هر صنف جواز مربوط به آن را دریافت کند، اما برای دریافت جواز بیشتر از یک واحد نیاز به معرفی مباشر است.

آیا برای خواربارفروشی نیازی به مدرک فنی است؟

افراد صنفی پیش از دریافت پروانه کسب یا کارت مباشرت موظف به گذراندن دوره آموزشی و قبولی در آزمون این دوره هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره